Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 28 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Carado T 345 -mallin matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on ollut samassa perheessä uudesta lähtien, mikä kertoo sen huolellisesta hoidosta. Ilmastointi ajo-osassa pitää matkanteon miellyttävänä kuumina kesäpäivinä. Matkailuautossa on tilaa viidelle ja nukkumapaikat kolmelle, joten se sopii hyvin perheille tai pienille seurueille. Vähäpäästöinen dieselmoottori tekee siitä ympäristöystävällisen valinnan. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CIE-998 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 23.7.2025 |
| Ajomäärä | 74000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 345 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Ilmastointi ajo-osassa
- 2. omistajalta (Samassa perheessä ollut uudesta lähtien)
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu ja huollettu 5/2025
- Vakionopeussäädin
- Äänentoistojärjestelmä Radio/CD-soitin
- Puoli-integroitu
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Sähköpatruuna
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Liesi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Suihku
- Sähkörappu
- Rekisteröity: 5:lle
- Nukkumapaikat: jopa 3:lle
- Dinetteen pedattavissa lisävuode yhdelle
- Pituus: 678 cm
- Leveys: 233 cm
- Korkeus: 291 cm
- Omamassa: 2745 kg
- Kokonaismassa: 3495 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.7.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.7.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2745 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy